| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| 厚さ | 0.35mm 0.45mm |
| グレード | 316 |
| テクニック | 8K,ミラー |
| 名前 | 304ステンレス鋼プレート 0.8mm |
|---|---|
| テクニック | 磨き可能 |
| 厚さ | 0.8mm |
| グレード | 304 |
| サイズ | カスタマイズ |
| 名前 | 316 ステンレス鋼板 |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| グレード | 316 |
| Technique | Polished, |
| 名前 | 304枚のステンレス鋼 シート |
|---|---|
| Techinical | 冷間圧延される |
| 厚さ | 6mm |
| グレード | 304 |
| 表面 | 2B |
| 名前 | 304ステンレス鋼の浮彫りにされた版 |
|---|---|
| テクニック | パターン処理 |
| 厚さ | 1.5 mm |
| グレード | 304 |
| サイズ | 要求に応じて |
| 名前 | 304ステンレス鋼の浮彫りにされた版 |
|---|---|
| テクニック | さまざまなパターン |
| 厚さ | 10のmm |
| グレード | 304 |
| サイズ | 1219 * 2438 |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | 冷たくロール = 2B |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| 名前 | 鏡 ステンレス鋼板 |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| グレード | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| グレード | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | 2B = 冷たく巻き込み |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| グレード | 304 |
| Technique | Embossed |